Команда 4х400 м вийшла до фіналу і чекає там на Наталію Пигиду

403
Українська жіноча естафетна команда 4х400 метрів зуміла пробитися до фіналу.
 
На склад цієї команди вплинула травма лідера команди 4х100 м Наталії Погребняк. Наталією Пигидою тренерська рада вирішила підсилити короткий спринтерський квартет, а на 4х400 м на півфінал поставили Юлію Олішевську та трьох Ольг – Бібік, Земляк та Ляхову (саме в такому порядку вони стартували).
 
– Ну що, завдання-мінімум виконано?
 
Юлія Олішевська: Так, ми вийшли до фіналу, це дуже круто, здорово. Сил віддали максимум, що могли, і моральних, і фізичних. Я вважаю, що все склалося, всі дівчата пробігли добре. Все супер, будемо сподіватися на завтра, що все вийде так само. Ми дивилися з дівчатами, що три команди сильні, і ми – четверті-п’яті за силами. І у нас четверте місце, з гарним результатом. І біглося дуже класно. Стадіон драйвовий, це не розминочна, не тренувальна арена. Тут класно бігти.
 
Ольга Земляк: Дуже нервово готувалися до цієї естафети, тому що знали, що всі команди дуже сильні, знали, що у порівнянні з минулим роком європейські команди дуже додали. Знали, що важко буде виходити до фіналу. Але хороший час, хороший біг. Будемо готуватися до завтра. Думаю, завтра ми ще покращимо результат.
 
Ольга Бібік: Ми впоралися зі своїм завданням. Завтра буде велика битва, будемо старатися, сподіваємося, що Наталія Пигида все-таки до нас приєднається, допоможе нам. Біглося чудово, швидка доріжка, класна атмосфера.
 
– Усі дівчата готові пожертвувати своїм місцем в команді для Пигиди?
 
Ольга Ляхова: Усі раціонально мислять, і розуміють, що Пигида на голову всіх сильніша. Усі команди у фіналі будуть підсилюватися. Ми отримаємо роздруківку, і бачитимемо, хто з нас сьогодні був повільнішою за інших.
Попередня статтяОлексій Касьянов: «Сподіваюся, вночі між змаганнями декілька годин поспати вдасться»
Наступна статтяКатерина Дерун: «Сезон, вважаю, пройшов на відмінно»