Сергій Будза: «Хотів заробити тут олімпійську ліцензію»

302
Сергій Будза у ходьбі на 50 кілометрів посів 19-е місце з часом 3 години 52 хвилини 15 секунд. Проте, розраховував український скороход на значно більше.
 
– Дуже важко. Шлунок підвів. В мене проблема з ним тягнеться ще з Кубку Європи. Були дуже великі спазми, особливо в кінці дистанції, взагалі не дало іти. Прийшлося уповільнитися. Жарко було, воно за собою все і потягнуло.
 
– Шлунок дав про себе знати під час самих змагань, чи весь час непокоїть?
 
– Стан був добрий, судячи з тренувань я в дуже гарній формі. Але дуже боявся, що шлунок не дасть йти. Були дуже сильні спазми: і печінка, і в сонячному сплетінні, і зліва, і в ноги віддало. Особливо важко було останні півтора кілометри.
 
– Тим не менш, зуміли дійти до фінішу. Задоволені цим, враховуючи ваш стан?
 
– На минулому чемпіонаті я був 13-м, тут – 19-й. Не задоволений. Взагалі сподівався на кращий результат, думав в 12 найкращих увійти – вони отримують олімпійські ліцензії. Спочатку я так і йшов, але потім ставало все гірше. Навіть в туалет забігав.
 
– Ігоря Главана дискваліфікували за три попередження. Вас судді також попереджали.
 
– Так, одне попередження отримав. Але я йшов, як йшов, не зважав на це. В мене ніколи не було проблем з цим, а тут досить жорстке суддівство. Все-таки, чемпіонат світу. 
Попередня статтяІгор Главан: «З дискваліфікацією не згоден, але суддям видніше»
Наступна статтяІван Банзерук: «Останні десять кілометрів від спеки ноги йти не хотіли»