Сергій Смелик: «Результат в естафеті матимемо тоді, коли швидко буде бігати кожен окремо»

263
Чоловіча естафетна команда 4х100 метрів хоча і показала свій найкращий результат у сезоні – 38,79 секунди, до фіналу не пробилася. До нього не вистачило 22 сотих.
 
Сергій Смелик: –  Це наш найкращий результат в сезоні. Певно, той час, на який ми були готові. Можливо, якби передачі були якіснішими, вийшло б виступити краще. Але що маємо, те маємо.
 
– Чи не рідко змагаєтеся разом естафетною командою?
 
– Не в цьому справа. Треба підтягувати особистій результати, хоча б до 10,20 секунди. На одних передачах ми не виграємо. Я не думаю, що США та Ямайка сплять з цією естафетною паличкою. Китай, подивіться, як сильно готовий – має у складі фіналіста чемпіонату світу, який вибігає з десяти секунд. Треба кожному окремо бігати швидко, тоді і естафета буде гарною.
 
Віталій Корж: – Виправдовуватися не буду. Передач ідеальних не було, а нам саме на них потрібно було спрацювати. Пробігли ми швидше, ніж на командному чемпіонаті Європи в Чебоксарах. Якби показали час у забігу 38,50, вийшли б до фіналу з третього місця. А на добирання розраховувати не доводилося. Другий забіг був швидшим. Треба працювати над передачами.
 
Володимир Супрун: – Хлопці все сказали. Додам лише, що готувалися, сподівалися, вірили. До останнього мали надію, що вийдемо до фіналу за добиранням. Але… Будемо тренуватися, готуватися далі.