Повернення української команди з чемпіонату світу

6

Запрошуємо представників ЗМІ й уболівальників зустріти українських легкоатлетів з чемпіонату світу, який 30 серпня завершується у Пекіні. Команда повертається кількома групами 30 і 31 серпня (аеропорт «Бориспіль», термінал D).
 
30 серпня
8:10, рейс PS288, з Пекіна
 
Саладуха Ольга, Бойко Анатолій (тренер)
 
19:40, рейс SU1818, з Москви
Оляновська Людмила (бронзовий призер чемпіонату світу, спортивна ходьба на 20 км), Боровська Надія, Виноградов Євген, Главан Ігор, Дмитренко Руслан, Лосєв Іван, Шумкіна Олена; Тобіас Денис (тренер), Діденко Антон (масажист)
 
31 серпня
13:05, рейс SU1806, з Москви
Бабарика Іван, Бабарика Олександр, Бутрим Віталій, Ібрагімов Еміль, Касьянов Олексій, Касьянова Анна, Корж Віталій, Кравцов Роман, Мохнюк Анастасія, Новожилова Ірина, Пигида Наталія, Плотіцина Анна, Повх Олеся, Погребняк Наталія, Семенова Наталія, Смелик Сергій, Строгова Наталія, Супрун Володимир, Фьодорова Аліна.
 
Тренери: Бризгін Віктор, Будков Сергій, Ольховникова Анастасія, Клименко Володимир, Кончиц Анатолій (головний тренер з метань), Юрков Олександр (головний тренер з багатоборств), Ступаченко Олена, Ольховникова Ірина (головний тренер зі спринту), Омельченко Марина.
 
Медичний персонал: Боярська Наталія (лікар), Мінченко Максим, Подакін Віталій і Євген Савченко (масажисти)
 
15:50, рейс SU1800, з Москви
Проценко Андрій, Банзерук Іван, Будза Сергій, Гацько-Федусова Ганна, Пташкіна Тетяна, Рижикова Анна, Ткачук Вікторія, Левченко Юлія, Окунєва Оксана, Бризгіна Анастасія
 
Тренери: Зуєв Геннадій, Степанцов Костянтин, Зорнік Володимир
 
Медичний персонал: Кравчук Валерій
 
19:40, рейс SU1818, з Москви
Бібік Ольга, Геращенко Ірина, Гришутіна Христина, Дерун Катерина, Земляк Ольга, Карманенко Катерина, Крімаренко Юрій, Лупу Наталія, Ляхова Ольга, Облещук Галина, Олішевська Юлія, Попова Олена, Ревенко Владислав, Стуй Христина, Ткачук Анастасія, Шаталова Марія, Шмідова Марія, Яковенко Дмитро
 
Тренери: Тиртишник В’ячеслав (в.о. державного тренера), Андрущенко Юрій (головний тренер з видів витривалості), Басенко Сергій, Голуб Олена, Гудим Микола, Мазур Євген, Нечипорець Ярослав, Островський Максим, Римко Віктор, Рурак Костянтин, Соломін Анатолій, Чередниченко Валерій, Якимчук Анатолій
 
Медичний персонал: Мельник Валерій (лікар), Парфенюк Віктор (масажист)