Катерина Карманенко: «Дякую нашій команді, яка допомагала на трасі»

387
Програму останнього змагального дня чемпіонату світу-2015 відкривав жіночий марафон, де Україну представляла Катерина Карманенко.
 
Катерина вище голови не стрибнула, але й виступила достойно, розташувавшись у першій половині фінішного протоколу: 31-е місце з найкращим результатом у сезоні – 2 години 43 хвилини 12 секунд.
 
– Враження гарні, організація марафону взагалі чудова була, траса швидка. Команда наша допомагала дуже, багато хто на пунктах харчування стояв: марафонці Іван та Олександр Бабарика, Олена Попова, тренери Євген Мазур, Юрій Андрущенко, Ярослав Нечипорець, спасибі їм велике за це!
 
– Що скажете стосовно свого бігу?
 
– Щось склалося, щось не склалося. Задоволена тим, що фінішувала. А час і результат хотілося б кращі мати. Планувала позицій на п’ять вище фінішувати, десь 25-ю, а за часом хотіла вибігти з 2 годин 40 хвилин.
 
– З погодою вам пощастило, прохолодно сьогодні вранці було, небо затягнуло.
 
– Так, краще, ніж хлопцям було. У них спека шалена була. У нас ні, але вологість повітря була на високому рівні. Аналізувати поки що нічого не можу, чому не виконала те, що планувала, тому що голова зараз після бігу взагалі не працює.