Подвійна перемога українців у Роверето

353
Пекін – Цюрих – Падуя – Роверето… Саме за таким маршрутом пролягли спортивні мандрівки Богдана Бондаренка в останні кілька тижнів. І якщо кількома днями раніше, у Падуї, він був серед гостей змагань і лише спостерігав за боротьбою у секторі для стрибків у висоту, то у Роверето ввійшов до числа учасників.

 
За відсутності італійця Джанмарко Тамбері, який знявся зі змагань, головним суперником Бондаренка став багамець Дональд Томас. Подолавши 2,25 метри, саме він тимчасово очолив таблицю. Богдан цю висоту пропускав.
 
Почавши з 2,21 м, які підкорилися Бондаренкові з другої спроби, він відразу перейшов на 2,28. Проте двічі планка не встояла. Спробу, яка лишилася, українець успішно виконав на 2,31, чим і забезпечив собі перемогу. Томас другий. А замкнув трійку призерів ще один наш співвітчизник, Дмитро Яковенко (2,17 м). Юрій Крімаренко – шостий (2,12 м).
 
Початок переможним виступам 8 вересня поклала Анна Плотіцина. Дистанцію 100 метрів з бар’єрами вона подолала за 13,13 с. Найближча переслідувачка українки, Кьєрре Беклес з Барбадосу, поступилася їй п’ятьма сотими секунди.
 
Відразу трьом українцям лише сходинки не вистачило для потрапляння до трійки найсильніших. Сергій Смелик фінішував четвертим з бігу на 200 метрів (20,74 с), Микита Нестеренко і Христина Гришутина посіли такі ж місця з метання диска і стрибків у довжину відповідно. Нестеренко у найкращій зі спроб показав 60,01 м, Гришутина – 6,38 м. Зазначимо також, що двома днями раніше, на змаганнях в Естонії, Микита був третім з результатом 60,86 м.
 
Микола Нижник фінішував п’ятим з бігу на 5000 метрів. Дистанцію він подолав з особистим рекордом – 13.37,95 хв.
 
Анастасія Ткачук, рідною для якої є дистанція 800 метрів, у Роверето спробувала сили з бігу на 1500 метрів і з особистим рекордом фінішувала шостою – 4.11,83 хв. Пейсмейкером тут виступила Олена Жушман.
 
Єлизавета Бризгіна була сьомою з бігу на 100 метрів (12,24 с).