Керівництво ФЛАУ провело неофіційну зустріч з провідними спортивними журналістами

223
Сьогодні в одному з затишних кафе в центрі Києва відбулася зустріч керівництва ФЛАУ з провідними спортивними журналістами України, які «на ти» з легкою атлетикою: регулярно висвітлюють події навколо нашого виду спорту, переймаються його життям та проблематикою.
 
Вона проходила у форматі дискусії «без мікрофонів, без камер». Метою цього прес-сніданку було неформальне спілкування, під час якого журналісти могли поставити президенту ФЛАУ Ігорю Гоцулу та генеральному секретарю ФЛАУ Михайлу Медведю абсолютно будь-які запитання, і отримати на них відверті відповіді. Останні тенденції в українській та світовій легкій атлетиці, боротьба з допінгом, проблеми, які виникли в наслідок тимчасової окупації АР Крим та частини Донецької та Луганської областей, виступ збірної України на чемпіонаті світу у Пекіні, процеси, які відбуваються в національній команді – це лише деякі з питань, які були обговорені під час зустрічі.
 
Також представники ФЛАУ вислухали побажання журналістів щодо поліпшення подальшого співробітництва, заходів, до яких Федерації необхідно вдатися, щоб українська легка атлетика була частішим гостем у ЗМІ. Присутні дійшли згоди щодо корисності подібних зустрічей і домовилися, що вони стануть регулярними.
Попередня статтяІгор Гоцул: «Відкриття «Авангарду» – це лише початок справи»
Наступна статтяПодвійна перемога українців у Роверето