Основні рішення Виконкому ФЛАУ від 23 вересня 2015 року

174
23 вересня у Києві в приміщенні офісу НОК України відбулося засідання Виконкому Федерації легкої атлетики України.
 
Під час засідання були надані звіти по результатам виступів збірних України на чемпіонаті світу (Пекін, Китай, 22-30 серпня), міжнародних змаганнях «Деканейшн» (Париж, Франція, 13 вересня) та чемпіонаті світу з гірського бігу (Бетвс-і-Коед, Велика Британія, 19 вересня), а також було проведено аналіз літнього сезону. Зокрема, були виказані зауваження окремим видам: присутні виявили стурбованість щодо результатів у метаннях, також були обговорені ситуації, які наразі склалися у спринті та видах витривалості.
 
Також занепокоєння викликав факт великої кількості травм серед українських атлетів у літньому сезоні-2015. Було вирішено у подальшому приділити більшу увагу профілактиці травм, проведенню лікувань тощо.
Було ухвалене рішення щодо висунення кандидатур найкращих за підсумками літнього сезону 2015 року легкоатлетів, тренерів та фахівців на здобуття відомчих відзнак, грамот КМУ та ВРУ.
 
Члени Виконкому розглянули проект календарю змагань ФЛАУ на 2016 рік та надали свої зауваження та пропозиції для подальшого корегування. Календар буде затверджено під час щорічної календарної Конференції Європейської Атлетики, яка відбудеться у рамках Конвенції ЄА 15-18 жовтня 2015 року у Лозанні (Швейцарія).
 
Було вирішено, що атлет, який посяде перше місце на чемпіонаті України-2015 зі спортивної ходьби на 50 км (Івано-Франківськ, 17-18 жовтня), буде представляти Україну на командному чемпіонаті світу-2016 зі спортивної ходьби (Чебоксари, Росія, 7-8 травня). Всі інші національні критерії відбору на міжнародні змагання-2016 будуть розроблені пізніше, з урахуванням календарю, та будуть подані на затвердження Виконкому.
 
Було запропоновано створити Консультативну раду ФЛАУ, до якої мають увійти досвідчені та авторитетні фахівці з різних видів легкої атлетики, які будуть залучатися до співпраці з тренерським штабом збірних, обговорень систем підготовки тощо.
 
Наступне засідання Виконкому ФЛАУ відбудеться 20 листопада 2015 року у м. Луцьк. Там же наступного дня, 21 листопада, відбудеться позачергова Конференція ФЛАУ.