Запрошуємо на чемпіонат України з марафону – «Білоцерківський марафон»

239
4 жовтня у Білій Церкві відбудеться найстаріший на території України марафон. Заснований у 1987 році, зараз Міжнародний Білоцерківський марафон відбудеться вже в 12-те.
 
За традицією, він збирає практично усіх найкращих вітчизняних марафонців. Так буде і цього разу, адже він вже вкотре носить статус чемпіонату України з цієї легкоатлетичної дисципліни, і 4 жовтня у Білій Церкві будуть розігруватися путівки на Олімпійські ігри-2016.
 
Окрім цього у програмі змагань – забіги на коротші дистанції, в тому числі й для найменших учасників.
 
Відкриття змагань відбудеться о 9:40. На офіційному сайті Міжнародного Білоцерківського марафону bc-marathon.org.ua ви можете ознайомитися з повним розкладом змагань, трасою, а також умовами участі.
 
Запрошуємо представників ЗМІ для висвітленням змагань, а шанувальників легкої атлетики стати їх глядачами та учасниками!
 
Звертаємо вашу увагу, що для тих, хто не зможе відвідати цієї неділі Білу Церкву, ФЛАУ проведе пряму відеотрансляцію Міжнародного Білоцерківського марафону. Переглянути її можна буде на офіційному каналі ФЛАУ у Youtube: youtube.com/user/UkrainianAthletics . Представники інтернет-ЗМІ та телебачення можуть вільно використовувати це відео у своїх ЗМІ.
Попередня статтяВідбувся перший в історії чемпіонат України з трейлу
Наступна статтяУкраїнці стартують на Європейських Іграх Ветеранів