ФЛАУ підтримує проект «Свіжа кров»

204
7 жовтня відбудеться презентація нового донорського проекту «Свіжа кров».

 
Проект належить однойменній громадській організації, метою діяльності якої є допомога державі у створенні служби крові і ліквідації нестачі донорської крові в Україні.
 
Під час зустрічі, зокрема, обговорюватимуть стратегічне бачення і системний підхід до створення  служб крові в Україні і заплановані організацією проекти. Також відбудеться підписання договору між ГО «Свіжа кров» і Київським міським центром крові та ОХМАТДИТом.
 
Федерація легкої атлетики України  підтримує проект і спільно з організацією «Свіжа кров» запрошує усіх узяти у ньому участь. Серед тих, хто вже виявив бажання це зробити, є найкращий скороход світу за підсумками 2014 року, переможець Кубка світу зі спортивної ходьби в індивідуальному і командному заліках, рекордсмен України зі спортивної ходьби на 20 км Руслан Дмитренко.
 
Початок зустрічі – 7 жовтня, об 11:00. Бажаючі здати кров запрошуються до КМЦК (ст. метро «Дорогожичі», вул. Берлінського, 12, 2-й поверх) на 10:00. При собі необхідно мати національний паспорт. Ознайомитися зі списком протипоказань і переконатися, що вам дозволено здавати кров, можна ТУТ.