Всесвітні ігри серед військовослужбовців: чотири «срібла» українців

272
Скарбничка української команди на Всесвітніх іграх серед військовослужбовців поповнилася чотирма нагородами легкоатлетів. Слідом за медалями Ірини Геращенко і Наталії Лупу чотири «срібла» виграли Євген Виноградов, Анна Рижикова, Наталія Погребняк і жіноча естафетна команда 4х400 метрів.

У найкращій зі спроб, третій, Виноградов відправив молот на 74,77 м.

Погребняк виграла «срібло» з бігу на 100 метрів (11,46 с). Олеся Повх зупинилася лиш у кроці від п’єдесталу. З результатом 11,61 с вона четверта.

Рижикова подолала дистанцію 400 метрів з бар’єрами за 55,74 с. Анна Тітімець, яка через травму пропускала серпневий чемпіонат світу, фінішувала п’ятою (59,29 с).

Вже за кілька годин Анна Рижикова виграла ще одне «срібло». Разом з Ольгою Земляк, Наталією Пигидою і Наталією Лупу вона стала другою з естафетного бігу 4х400 метрів (3.30,66 хв).

Наталія Пигида й Ольга Земляк  також вийшли до фіналу з бігу на 400 метрів, подолавши дистанцію за 53,24 с і 53,32 с відповідно. Анна Плотіцина боротиметься за медалі з бігу на 100 метрів з бар’єрами (13,57 с).
Попередня статтяОбираємо найкращих легкоатлета та легкоатлетку України вересня-2015!
Наступна статтяФЛАУ підтримує проект «Свіжа кров»