ФЛАУ та Conica готуються до підписання партнерської угоди

227
Сьогодні, 7 жовтня, відбулася зустріч керівництва Федерації легкої атлетики України з маркетинг-менеджером компанії Conica Павелом Марешом.
 
Компанія Conica, яка спеціалізується на виробництві легкоатлетичного покриття, приділяє велику увагу розвитку легкої атлетики у всьому світі. У свою чергу ФЛАУ прагне, щоб в Україні було якомога більше легкоатлетичних стадіонів високої якості, на яких могли б тренуватися і професійні атлети, і прості любителі здорового способу життя. У зв’язку з цим сторони обсудили можливість того, щоб Conica стала офіційним постачальником ФЛАУ з огляду на те, що найближчим часом планується реконструкція, а в деяких місцях вона вже триває, багатьох стадіонів по всій Україні. Легкоатлетичне покриття цієї фірми – одне з найкращих у світі і повністю відповідає вимогам ФЛАУ щодо співвідношення ціна-якість.
 
Представники ФЛАУ та Conica обсудили деталі партнерської угоди, яка буде підписана найближчим часом. Також говорили про важливість масового спорту та вуличної легкої атлетики, участь Conica в організації традиційних змагань «Стрибки на Майдані» – як зі стрибків з жердиною, так і зі стрибків у висоту, для яких Conica могла б постачати своє покриття.
Попередня статтяАнатолію Швецю – 80!
Наступна статтяКерівництво Національного антидопінгового центру чекає на ваші запитання!