Керівництво Національного антидопінгового центру чекає на ваші запитання!

6
10 жовтня на запрошення Федерації легкої атлетики України до Іллічівська, де проводить збір національна збірна команда України, прибуде заступник директора Національного антидопінгового центру Ярослав Кручек.
 
Цього дня з 14:30 до 16:30 у готелі «Кемпінг Україна» (вул. Набережна, 13) Ярослав Іванович зустрінеться з тренерами та спортсменами національної збірної команди України з легкої атлетики, розповість їм про останні новини у сфері боротьби з допінгом у спорті та відповість на будь-які запитання, пов’язані з антидопінговою діяльністю.
 
Атлети та тренери, які наразі перебувають на зборі в Іллічівську, вже зараз можуть готувати свої запитання до заступника директора НАДЦ України Ярослава Кручека. Ті ж, хто найближчої суботи не зможе відвідати в Іллічівську цей захід, можуть надіслати свої запитання на електронну адресу odanylenko@flau.org.ua. Представник прес-служби ФЛАУ обов’язково поставить їх Ярославу Івановичу. Ми вестимемо аудіо- та відео-запис лекції Ярослава Кручека з його відповідями на запитання. Всі матеріали згодом будуть опубліковані на офіційному сайті ФЛАУ та сторінках ФЛАУ у соціальних мережах.