Керівництво Національного антидопінгового центру чекає на ваші запитання!

250
10 жовтня на запрошення Федерації легкої атлетики України до Іллічівська, де проводить збір національна збірна команда України, прибуде заступник директора Національного антидопінгового центру Ярослав Кручек.
 
Цього дня з 14:30 до 16:30 у готелі «Кемпінг Україна» (вул. Набережна, 13) Ярослав Іванович зустрінеться з тренерами та спортсменами національної збірної команди України з легкої атлетики, розповість їм про останні новини у сфері боротьби з допінгом у спорті та відповість на будь-які запитання, пов’язані з антидопінговою діяльністю.
 
Атлети та тренери, які наразі перебувають на зборі в Іллічівську, вже зараз можуть готувати свої запитання до заступника директора НАДЦ України Ярослава Кручека. Ті ж, хто найближчої суботи не зможе відвідати в Іллічівську цей захід, можуть надіслати свої запитання на електронну адресу odanylenko@flau.org.ua. Представник прес-служби ФЛАУ обов’язково поставить їх Ярославу Івановичу. Ми вестимемо аудіо- та відео-запис лекції Ярослава Кручека з його відповідями на запитання. Всі матеріали згодом будуть опубліковані на офіційному сайті ФЛАУ та сторінках ФЛАУ у соціальних мережах.
Попередня статтяФЛАУ та Conica готуються до підписання партнерської угоди
Наступна статтяЛегкоатлети виграли вісім медалей на Всесвітніх іграх військовослужбовців