Реакція IAAF на заяву WADA

368
9 листопада Комісія Всесвітньої антидопінгової агенції рекомендувала призупинити діяльність Всеросійської Федерації легкої атлетики та відсторонити російських легкоатлетів відсторонити від участі у всіх змаганнях під егідою IAAF, включаючи Олімпійські ігри-2016.
 
Ця заява – наслідок розслідування використання допінгу в російській легкій атлетиці. Зокрема, Комісія доповіла про те, що директор Антидопінгової лабораторії в Москві Григорій Родченков у грудні минулого року навмисно знищив 1417 допінг-проб за три дні до того, як до російської столиці мали прибути члени Комісії. Ці проби планувалося відправити на повторне тестування до інших лабораторій. Також Комісія WADA під час прес-конференції звинуватила Міністра спорту Росії у маніпулюванні допінг-пробами спортсменів і рекомендувала довічно дискваліфікувати п`ятьох російських легкоатлетів, в тому числі декількох призерів Лондона-2012.
 
У відповідь президент IAAF Себастіан Кое поставив вимогу перед російською стороною надати до кінця тижня свої роз`яснення стосовно цих звинувачень. Кое заявив, що IAAF готова вдатися до серйозних заходів, включаючи санкції, навіть до заборони на участь Росії в усіх міжнародних легкоатлетичних змаганнях.
 
Попередня статтяIAAF назвала найкращих метальників і багатоборців, EA – місця проведення чемпіонатів Європи-2017
Наступна статтяІгор Гоцул: «ЄА готова допомогти Україні в розбудові клубного руху»