Спортсмени, які обслуговувалися у «Радикал Банку», можуть отримати свої кошти у відділеннях банку «Кредит-Дніпро»

214
9 листопада Правлінням НБУ була ухвалена постанова № 769 “Про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію публічного акціонерного товариства “Радикал Банк”.
У зв’язку із рішенням НБУ Міністерство молоді та спорту України повідомляє, що станом на середину листопада 2015 року абсолютна більшість спортсменів штатних збірних команд України та їх тренери переведені на карткове обслуговування в державний “Ощадбанк”.
Емітовано 1962 картки “Ощадбанку”, на які вони вже отримують зарплати, премії, стипендії та інші нарахування. Частина спортсменів та тренерів, а це 261 людина – отримують гроші в касі “Укрспортзабезпечення”, оскільки вони не виявили особистого бажання обслуговуватися в “Ощадбанку”.
Як повідомили Міністерству молоді та спорту у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб, вже сформовані списки осіб, в тому числі спортсменів, яким будуть повертатися кошти в порядку черговості та обсягах визначених законодавством. Спортсмени гарантовано отримають свої кошти у будь-якому відділенні банку “Кредит-Дніпро”, оскільки за наявною інформацією суми на їх рахунках не перевищують 200 тис. грн.
Для отримання коштів вкладники ПАТ “Радикал Банк” з 13 листопада 2015 р. до 24 грудня 2015 р. включно можуть звертатись до установ банку-агенту Фонду ПАТ “БАНК Кредит Дніпро”. При Мінмолодьспорту також створена робоча група, яка проводить зустрічі та надає роз’яснення спортсменам і тренерам щодо процедури отримання коштів та необхідних для цього документів.
До уваги всіх зацікавлених осіб – пам’ятка щодо процедури отримання коштів.
Попередня статтяВіті Стьопіній призначено державну стипендію Президента України
Наступна статтяЗі світу по нитці: італійський візит президента ЕА і ямайські мрії