Зі світу по нитці: італійський візит президента ЕА і ямайські мрії

245
Президент ЕА Свейн Арне Хансен відвідав стадіон у Гроссето, який у 2017 році прийматиме чемпіонат Європи у віковій категорії U20. Він залишився задоволеним організаційною структурою і діяльністю як на національному, так і на локальному рівнях.

 
Після цього, у Флоренції, Хансен узяв участь у зустрічі G5, де були присутні представники Франції, Німеччини, Великої Британії, Італії й Іспанії. Серед питань, які обговорювалися, були, зокрема, питання про місце чемпіонату Європи з легкої атлетики у міжнародному календарі і спільну стратегію стосовно забігів по шосе.
 
***
 
Ямайські спринтери Усейн Болт і Шеллі-Енн Фрейзер-Прайс визнані найкращими атлетами 2015 року на Карибах. У номінації «Зірка, яка сходить» перемогли Джеффрі Гібсон (Багами, 400 метрів з бар’єрами) і Даніелле Вілльямс (Ямайка, 100 метрів з бар’єрами). Командою року стала чемпіонська естафетна четвірка 4х100 метрів з Ямайки. Нагородження організоване Карибською Асоціацією спортивних журналістів.
 
***
 
Бронзовий призер Олімпійських ігор, срібний призер чемпіонату світу з бігу на 110 метрів з бар’єрами ямаєць Генсл Парчмент націлений на фантастичний результат на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро. «Підготовка до сезону-2016 відбувається набагато краще, ніж у попередні роки. Давно не почувався так добре. Навіть мій тренер вражений результатами роботи, яку виконуємо у даний момент. Якщо все буде так і далі, можемо розраховувати на дуже хороший сезон. Я прагну показати щось особливе, щось фантастичне», – сказав Парчмент.
 
За матеріалами ЕА, EMENews,the  Jamaica Gleaner
Фото: GettyImagesforIAAF