Зі світу по нитці: ранній старт Лавіллені

301
Фото (с)Валерій Білокрил
Рекордсмен світу зі стрибків з жердиною у приміщенні Рено Лавіллені має намір виступити вже 19 грудня на спеціалізованих змаганнях в Ольне-су-Буа. Наступні старти француза заплановані на 23 січня у Руані, 6 лютого у Карлсруе, 13 лютого у Берліні, 20 лютого в Об’єрі і на чемпіонаті Франції у приміщенні 27-28 лютого. Завершити зимовий сезон Лавіллені планує 17 березня чемпіонатом світу у приміщенні, який прийматиме Портленд (США).

 
***
 
Федерація легкої атлетики Нідерландів надіслала в ЕА заявку, у якій висловила бажання приймати у себе чемпіонат Європи з кросу у 2018 році. Рішення з даного питання буде винесене наступного року.
 
***
 
Американський бар’єрист Аріс Меррітт заявив про бажання взяти участь у чемпіонаті світу в приміщенні, який у березні відбудеться у США. Проте за умови, що встигне відновитися і підготуватися до нього. Головною ж метою атлета є захист титулу олімпійського чемпіона.
 
Незадовго після чемпіонату світу-2015 Меррітт переніс операцію з пересадки нирки. Донором виступила його старша сестра ЛаТойя Габбард.
За матеріалами EMENews
Фото Валерія Білокрила, для ФЛАУ

Попередня статтяРішення Виконкому ФЛАУ, який відбувся в Луцьку 20 листопада 2015 року
Наступна статтяВідеоурок «Дитяча легка атлетика IAAF» від ФЛАУ та «Nestle Україна»