В Івано-Франківську у ДНЗ № 3 «Бджілка» відбулись змагання за програмою «Дитяча легка атлетика IAAF»

242
В рамках реалізації програми «Дитяча легка атлетика IAAF» у середу, 9 грудня, в Івано-Франківському ДНЗ №3 «Бджілка» відбулись спортивні змагання.
 
Цікаві спортивні естафети для малюків організували Федерація легкої атлетики Івано-Франківської області спільно з комітетом фізичної культури і спорту виконавчого комітету міської ради та за підтримки Івано-Франківського міського центру «Спорт для всіх».
 
Три команди змагались у 5 видах естафет, зокрема, для діток були запропоновані вправи з використанням сучасного легкоатлетичного обладнання «Дитяча легка атлетика IAAF».
 
Окрім тих, хто змагався, були також і палкі вболівальники, котрі активно підтримували улюблену команду. Загалом понад 80 учасників взяли участь та здобули свої перші перемоги у спорті.
 
А переможцями та призерами стали:
І місце – «Веселка»
ІІ місце – «Вишеньки»
ІІІ місце – «Барвінок»
 
«Дітям дуже подобається змагатись, адже в такому віці вони дуже активні. Використання такого сучасного обладнання ще більше заохотить учасників до змагань», – зазначив інструктор фізичної культури ДНЗ «Бджілка» Степан Лагойда.
 
Після завершення змагань на учасників очікували приємні сюрпризи. Зокрема, діти отримали заслужені медалі та грамоти, а ДНЗ № 3 організатори вручили спортивний інвентар.
Попередня статтяКиїв – серед претендентів на проведення командного чемпіонату світу-2016 зі спортивної ходьби!
Наступна статтяСтудентам столичного Інфізу – про легкоатлетичну «кухню»