Київський півмарафон включено до календаря AIMS

227
Київський міжнародний півмарафон «Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2016»  став повноправним членом Асоціації міжнародних марафонів (AIMS). Це відкриває для столичного півмарафону нові горизонти на міжнародній арені.

 
«Для нас це велика відповідальність і шанс. До вступу у AIMS ми готувалися декілька років, адже для початку необхідно було сертифікувати трасу та виконати ряд умов. У 2016-му у нас буде вже сьомий півмарафон. За цей час ми стали лідером бігових змагань у нашій країні та встановили високі стандарти подібних подій. Тепер час активно виходити на міжнародну арену. Тим паче, що ситуація у країні стабілізувалася.  Далі у планах отримання «бронзової» відмітки IAAF», –  прокоментував цю новину Дмитро Черніцький,  генеральний менеджер Run Ukraine.
 
Команду Run Ukraine зі вступом до  AIMS  привітав генеральний адміністратор організації Теодосіч Лівітсанос: «Ми раді вітати «Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2016» у складі  AIMS. Відтепер бігуни з усього світу знатимуть про київський півмарафон. Це важливий крок для розвитку бігової культури в Україні. Завдяки здобуткам українських професійних легкоатлетів ваша країна відома у всьому світі, тепер цю естафету має підхопити і бігова культура». 
 
Вступу до AIMS передувала сертифікація траси – результати спортсменів на дистанції  21,0975 км будуть визнані міжнародною спільнотою, тобто, атлети матимуть змогу встановлювати рекорди Європи та світу. Окрім того, показавши високий результат на київських пагорбах можна буде потрапити на марафони, які потребують  від спортсменів кваліфікаційних результатів».
 
«Це важлива подія не лише для київського півмарафону, а й для всієї бігової України. Це відкриває хороші перспективи для міжнародного розвитку і туризму.  Подібні заходи – реальний приклад української євроінтеграції. Не словом, а ділом». – прокоментувала цю новину Ірина Ліщинська, срібний призер Олімпійський Ігор (2008) і  чемпіонату світу (2007)  з бігу на 1500 м.
 
«Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2016»  відбудеться 17 квітня наступного року. У рамках заходу плануються дорослі забіги: 21,0975, 10, 5 та 2 (благодійний забіг) км. Дитячі забіги: 1000, 500 та 100 м, а також заїзди ролерів. 
 
Традиційно, в рамках Київського міжнародного півмарафону відбудеться   четверта спортивна виставка SportExpoUa.
 
Зареєструватися на «Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2016» можна вже зараз на сайті: www.kyivhalfmarathon.org.
За матеріалами www.kyivhalfmarathon.org