Столичні вчителі фізкультури отримали сертифікати «Дитячої легкої атлетики IAAF»

228
15-16 грудня у столичному Києво-Печерському ліцеї №171 «Лідер» відбувся тренінг для вчителів в рамках міжнародної програми «Дитяча легка атлетика IAAF».
 
В перший день 20 викладачів фізкультури зі столичних загальноосвітніх шкіл проходили теорію, а в другий відбулася практична частина заходу. Під їхнім керівництвом відбулися змагання з «Дитячої легкої атлетики IAAF» за участю учнів ліцею. Після складання цього іспиту вчителі отримали дипломи, а учні – пам’ятні медалі.
 
Збільшення кількості сертифікованих тренерів по цій програмі є необхідністю. Адже, за словами директора компанії Nestle в Україні, яка є офіційним партнером «Дитячої легкої атлетики IAAF», Ансгара Борнемана, наступного року вона планує вдвічі збільшити обсяги проекту. Наразі він працює в дев’яти регіонах України.
 
Під час заходу генеральний секретар ФЛАУ Михайло Медведь та керівник однієї з самих активних у цьому напрямку територіальних ФЛА – міста Києва – Віктор Гринюк обсудили з паном Борнеманом можливості та перспективи подальшого просування проекту. Як зазначив Михайло Медведь, зараз ведеться активна робота по впровадженню проекту в загальноосвітніх школах країни. Поки що – у якості позакласної роботи, згодом сподіваються на її повноцінне включення до шкільної програми. Адже, за словами сертифікованого тренера IAAF Ліани Копилової, елементи, які входять до «Дитячої легкої атлетики IAAF», можуть бути базовим фундаментом для підготовки не лише юних легкоатлетів, але й футболістів, гандболістів та представників інших видів спорту.