Легка атлетика Волині у 2016 році: 15 стартів найвищого рівня

263
У Луцьку відбулася щорічна Конференція Федерації легкої атлетики Волинської області, під час якої були підведені підсумки діяльності ФЛАВ у році, що минає, та озвучені плани на рік наступний.
 
30 делегатів Конференції вислухали звіт президента ФЛАВ Володимира Рудюка за 2015 рік, ухвалили Програму розвитку легкої атлетики Волинської області на 2016 рік та затвердили проект календаря на 2016 рік. За словами президента ФЛАВ, цей календар дуже амбітний і унікальний для області, адже ще ніколи не містив такої кількості стартів найвищої категорії престижності. «Деякі змагання, як от національний чемпіонат України серед дорослих, відбудуться на території Волині вперше й вимагатимуть колосальної злагодженості всіх служб та організаційних структур як Федерації, так і органів влади», – сказав Володимир Рудюк у коментарі ІА «Волинські новини».
 
Отож, відкриється легкоатлетичний календар 2016 року 18 березня, коли у Луцьку відбудеться Чемпіонат області із легкоатлетичного кросу. Заключна подія року буде також кросова – 10 жовтня стартуватиме осінній чемпіонат Волині. Між цими двома змаганнями вмістяться ще 13 стартів, серед яких особливо вирізняються:
24 квітня (Луцьк) – Міжнародна матчева зустріч (юнаки): Україна, Туреччина, Білорусь й одна з прибалтійських країн.
4 травня (Луцьк) – Міжнародна матчева зустріч (юнаки 1999 р.н. та молодші): Брест, Замость, Люблін, Клайпеда і області України.
9 травня (Ковель) – Чемпіонат України з напівмарафону.
6 червня (Луцьк) – всеукраїнські змагання серед дорослих.
16–19 червня (Луцьк) – Чемпіонат України з легкої атлетики
26 червня (Луцьк) – Кубок України із спортивної ходьби.
19-20 вересня (Луцьк) – Командний чемпіонат України серед юнаків 2001 р.н. та молодші.
 
Найважливіші старти, серед яких червневий Чемпіонат України, на якому розіграються путівки на літню Олімпіаду в Ріо-де-Жанейро, відбудеться на реконструйованому за допомогою фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» луцькому стадіоні «Авангард».
 
Нагадаємо, що у червні 2015 року Федерація легкої атлетики Волинської області та Фонд Ігоря Палиці «Новий Луцьк» підписали Меморандум про співробітництво, у якому передбачили організаційну та матеріальну взаємодію стосовно розвитку та підтримки легкої атлетики в області. 
Попередня статтяСтоличні вчителі фізкультури отримали сертифікати «Дитячої легкої атлетики IAAF»
Наступна статтяІван Гешко очолив спортивну комісію в Чернівецькій облраді