Ветерани легкої атлетики закрили сезон-2015 і готуються до нового

212
В легкоатлетичному манежі Київської міської школи вищої спортивної майстерності відбувся один з головних стартів сезону для вітчизняних легкоатлетів категорії «Мастерз» – Кубок України у приміщенні.
 
Ці змагання підвели риску під напруженим та плідним сезоном ветеранів Королеви спорту, а також були відбірковими для тих атлетів, які готуються до чемпіонату Європи у приміщенні – він відбудеться в Анконі. В них взяли участь близько двохсот спортсменів з 17-ти областей, серед них – багаторазові чемпіони світу та Європи. Нагадаємо, у 2015 році на світових та європейських першостях наші легкоатлети-ветерани здобули 67 нагород, в тому числі 31 золоту.
 
Зазначимо, що командну першість у 1-й групі виграли представники Києва, другими стали харків’яни, третіми – львів’яни. У Другій групі перемогли представники Черкащини, у третій – Житомирська область.
 
– Дуже складно зараз ветеранам приїжджати та брати участь у змаганнях, адже все – за власний кошт, – розповіла організатор Кубку України Валентина Крепкіна. – Але ми намагаємося, щоб це було свято для людей, щоб вони мали змогу поспілкуватися, бути в спортивній формі, підтримувати здоров’я і наш вид спорту – легку атлетику. Більшість людей – то не професійні атлети, які, досягши певного віку, вирішили продовжити свою активність і брати участь у цих змаганнях. Це гарний приклад для молодого покоління. Молодь з натхненням дивиться на наші виступи, адже деякі ветерани показують дуже високі результати – в окремих видах вони на рівні з професійними атлетами. Жаль, що у нас не має популяризації ветеранського напрямку, організовувати такі масові змагання доводиться невеличкому гурту ентузіастів. Проте, наші зусилля варті того.
Попередня статтяНовозеландка встановила світовий юніорський рекорд зі стрибків з жердиною (ВІДЕО)
Наступна статтяВолинські скороходи взимку закладають «базу»