Корж, Гуцол та «Дитяча легка атлетика IAAF»

362
25 грудня в ігровому залі спорткомплексу Інституту фізичної культури Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка відбулись ІІ обласні змагання за програмою «Дитяча легка атлетика IAAF».
 
Організаторами спортивного свята виступили федерації легкої атлетики Сумської області та Сумський державний педагогічний університет ім. А.С.Макаренка.
 
В заході взяли участь ДЮСШ м.Охтирка, ДЮСШ м.Ромни, СДЮСШОР В.Голубничого м.Суми, які виставили по 3 команди- по одній в кожній віковій групі 2006-2007, 2004-2005 та 2002-2003 років народження. Крім того, в середній вікові групі участь взяла команда ЗОШ № 17 м. Суми (на правах переможця минулорічних змагань). Отже, загалом на паркеті ігрового залу ІФК зібралось одразу 10 команд-учасниць, які складались з 4 хлопчиків та 4-х дівчаток (+2 запасні). Гості з м. Ромни та м. Охтирка, крім учасників, привезли ще й власні групи підтримки – батьків юних спортсменів та інших дітей, які не потрапили до складу команд.
 
Більшість дітей вперше мали змогу випробувати у повному обсязі спеціальний інвентар, передбачений саме для цих змагань. У допомогу учасникам (для інструктажу та контролю) були залучені студенти ІФК, для яких такий досвід є теж дуже корисним і цікавим.
 
 
Впродовж двох годин поруч із дітлахами знаходились двоє провідних титулованих атлетів збірної України з легкої атлетики – Віталій Корж та Євген Гуцол, які фотографувалися з малечею та гостями заходу, роздавали автографи на календариках із власним зображенням, приймали участь у нагородженні команд.
 
Змагальна частина свята складалася із командних конкурсів-вправ з елементами легкої атлетики, які включали гладкий та бар’єрний біг, слалом, стрибки та метання різного типу.
 
Жоден з дітлахів не залишився поза увагою, долучився до міжнародної програми, отримав задоволення від дійства та подарунки з рук провідних легкоатлетів України та керівництва ФЛАСО. Доброю традицією під час проведення цього заходу стає видача індивідуальних сертифікатів учасників та групових командних фото.
 
За інформацією ФЛА Сумської області
Попередня статтяВизначено найкращих легкоатлетів та тренерів України 2015 року!
Наступна статтяВ Івано-Франківську відбулась новорічна першість з легкої атлетики