Еміль Ібрагімов: «Моя мрія – гідно представити Україну в індивідуальному виді»

272
Еміль Ібрагімов на «Різдвяних стартах», які відбулися минулого тижня у Києві, став найкращим у бігу на 60 метрів – 6,86 у забігу та 6,87 у фіналі.
 
Норматив у його основній дисципліні на чемпіонат світу у приміщенні складає 6,65. Хоча, щодо того, яка з дисциплін для нього є основною – індивідуальний спринт чи естафета, незмінним членом якої він є вже протягом декількох років – тут велике питання.
 
– Підготовка до сезону йшла нормально, зиму вирішили проходити в щадному режимі, – розповідає Еміль. – В листопаді готувалися в Анталії, доволі успішно, усі умови були створені. Ще рано про щось розмовляти, до чемпіонату України ще є час. За півтора місяці, які є попереду, ще встигну підготуватися. Поїду на збори – в Суми чи Запоріжжя. Там вже проведемо більш посилену підготовку. Вважаю, що до командного чемпіонату України результат покращу.
 
– Портлендський чемпіонат світу в планах є?
 
– Хотілося б, звичайно. Але побачимо, які будуть результати і що скаже тренер. Більше все-таки готуємося на літо. Хотілося б на Олімпійські ігри потрапити. Ми поступово йдемо до своєї мети і, сподіваюся, у нас все вийде.
 
– В Ріо розглядаєте можливість виступити в індивідуальних видах програми, чи все-таки акцент будете робити на естафеті?
 
– Дивлячись правді у вічі, в естафеті у нас більше шансів. В індивідуальному виді у спринті дуже важко на щось серйозне на світовій арені розраховувати.
 
– А як щодо липневого чемпіонату Європи?
 
– А тут можна буде поборотися. Це моя мрія – в індивідуальному виді гарно представити нашу країну. Але основна мета, і наставники нас налаштовують, що ми маємо естафетою показати якісний біг.
 
– У порівнянні з минулим сезоном якісь зміни відбулися в підготовці?
 
– Все дуже змінилося, тому що настав олімпійський рік, працювати треба ще серйозніше. Думаю, що ми у березні виїдемо за кордон, там будуть створені усі умови для підготовки.
 
– Усією естафетною командою поїдете?
 
– Так, у нас там група вже зібралася, всі хлопці один одного знають. Атмосфера класна, і я вважаю, що за таких умов, коли ми будемо справжньою командою, зможемо показати гарний результат. Потрібно лише індивідуальні види усім підтягнути.
Попередня статтяОльга Бібік: «Хочу поїхати на Олімпіаду разом зі своїм коханим»
Наступна статтяТерміново! До уваги атлетів!