Христина Стуй: «Працюємо над стартом та бігом по дистанції»

196
Христина Стуй була найтитулованішою учасницею «Різдвяних стартів-2016», які відбулися минулого тижня у Києві. Одна лише олімпійська бронза-2012 чого варта. У столичному манежі КМШВСМ у фіналі бігу на 60 метрів Христина фінішувала другою з часом 7,39.
 
– Я дуже задоволена результатом, – розповідає Христина. – Це мої перші змагання зимового сезону, які показують, в якій я знаходжуся формі. Переді мною стояло завдання старту – ми подивилися на відео, що старт в мене трошки не задався. По дистанції, мені здалося, я пробігла добре, а от фініш також трошки не вдався. Але взагалі я задоволена стартом.
 
– Зараз стартуєте в тренувальному режимі з прицілом на літо, чи взимку також збираєтеся бігати активно?
 
– Ні, ми будемо виходити на літо. Зараз ми виправляємо помилки мого старту і біг по дистанції. Трошки, як бачите, не вийшло. Взагалі зиму ми виступати не будемо, плануємо ще хіба що 2-3 старти. Може, якщо буде нормально і не будуть боліти ноги, то поїдемо наприкінці місяця у Запоріжжя. За чемпіонат України не можу сказати. Плануємо ще виступати у Києві на змаганнях 16 січня. Залежить від того, як поведе себе стопа. Є невеликі проблеми з ногою.
 
– Плануєте акцент цього року робити на особистих виступах чи на естафеті?
 
– Для мене важливо і те, і те. Команду треба не підвести. Але, самі розумієте, без особистого виду не буде естафети, адже вона – це не лише правильні передачі, але й швидкий біг по дистанції.
 
– З огляду на це, літній чемпіонат Європи також розглядаєте як важливий старт?
 
– Так, він у нас запланований. Будемо лікуватися, будемо старатися, готуватися.
 
– Як взагалі підготовка до сезону пройшла?
 
– Відтренувалися п’ять тижнів у Португалії, чудовий був збір. Ми з тренером залишилися задоволеними. Хотіли б ще весною поїхати на такий же, або ще довший період на збори. Також тренувалися в Києві. Осінь пройшла нормально, все йшло за планом.