Оксана Окунєва та Дмитро Яковенко виграли Меморіал Олексія Дем`янюка (оновлено)

220
У Львові в 17-те відбувся міжнародний турнір зі стрибків у висоту, присвяченій пам`яті відомого вітчизняного атлета Олексія Дем`янюка.
 
Як відзначив дрежтренер з легкої атлетики В`ячеслав Тиртишник, змагання, які вперше приймав манеж НСБЛВС (велотрек СКА), пройшли на дуже високому організаційному рівні. Трибуни були заповнені вщент, виступало дуже багато учасників, адже на турнірі були представлені декілька вікових категорій.
 
В ранковій програмі змагались юнаки та дівчата 2001-2002 р.н., 1999-1998 р.н., юніори. Всі вони мали змогу залишитись в манежі по завершенні своїх змагань та вболівати, навчаючись в дорослих атлетів. Адже у вечірній програмі,   за присутності великої глядацької аудиторії, долати висоти приїхали провідні атлети України. В секторі, де змагались жінки, свою чергову перемогу на турнірі здобула Оксана Окунєва з Миколаєва – 193 см! Друге місце посіла Юлія Чумаченко ( Миколаїв) – 180 см. Третьою стала Юля Левченко (Київ) з таким же  результатом. Серед чоловіків перше місце виборов Дмитро Яковенко (Кіровоград) – 223 см. Друге та третє місця  посіли представники львівського спортивного Клубу «Висота» Віктор Шаповал (220 см) та Дмитро Дем’янюк (215 см). Наступні місця з такими же результати розділили Владислав  Аршинник (Львів, «Висота»), Олександр Баранніков (Бердичів), Вадим Кравчук (Львів, «Висота»). Всі призери змагань отримали цінні призи та грошові винагороди від організаторів та спонсорів турніру.
 
Наступні етапи стрибкової Ліги відбудуться в Херсоні та Миколаєві, а завершаться в Бердичеві в червні на день міста. Саме така серія турнірів має велике значення в селекційній роботі тренерів, сприяє популяризації та розвитку стрибків у висоту в Україні.
Попередня статтяУ Сумах нагородили найкращих легкоатлетів області
Наступна статтяВідбулися відкритий чемпіонат Івано-Франківщини у приміщенні та Кубок області з метань