Владислав Мазур: «Найвагоміша мета – відібратися на Олімпійські ігри у Ріо»

262
Ще два роки тому Владислав Мазур виступав у секторі для стрибків у висоту. У 2013-му він став учасником юнацького чемпіонату світу у цій дисципліні. Але минулого року його ім’я прихильники легкої атлетики мали шукати вже в інших протоколах змагань – змагань зі стрибків у довжину.

 
У 2015-му Мазур зумів у новій для себе дисципліні відібратися на юніорський чемпіонат Європи, а сьогодні – став переможцем командного чемпіонату України, який триває у Запоріжжі. Боротьба у секторі велася до останньої спроби. З перевагою у два сантиметри Владислав обіграв багатоборця Олексія Касьянова – 7,69 і 7,67 м відповідно.
 
«Зовсім не шкодую, що змінив стрибки у висоту на стрибки у довжину. У новій дисципліні мені навіть легше виступати, і це лише початок. Буду рухатися далі і через певний час усе має стати ще краще, – зізнається Владислав. – На сьогодні мій особистий рекорд – 7,87 метрів. Його показав у червні минулого року, у Харкові. Але потенціал ще є, тож і результат має зростати. Цього сезону, думаю, мені вдасться стрибнути під вісім метрів. А найвагоміша мета – спробувати відібратися на Олімпійські ігри у Ріо-де-Жанейро».
Попередня статтяОлеся Повх – про плани на зимовий сезон
Наступна статтяОлексій Касьянов: «Прагну потрапити на чемпіонат світу у приміщенні»