Єлизавета Бризгіна: «Повноцінно готуємося на зиму з прицілом на літо»

245
У Запоріжжі, на командному чемпіонаті України у приміщенні, Єлизавета Бризгіна стала третьою з бігу на 400 метрів (55,06 с). Саме на цій дистанції спортсменка змагається у зимовому сезоні. А от чи виступатиме на ній ще й влітку, поки не загадує.

 
«Ми з тренером грамотно підготувалися до сезону, ввійшли у форму і потихеньку розкручуємо її. 16 січня, на змаганнях у Сумах, показала хороший час (54,51 секунди). Зараз у нас «загрузка», плюс перехворіла, тому результатом задоволена. Трішки не вистачило свіжості на фініші. Напередодні не зовсім правильно відпрацювала у першому колі: ніби і результат був не надто високим, але виклалася більше, ніж було потрібно, – розповідає Єлизавета. – Сьогодні по тактиці все було добре. Оскільки мій час був найслабшим з усіх учасниць нашого фінального забігу, потрапила на першу доріжку, а вона дуже незручна. У мене висока швидкість на перших двохстах метрах, а віражі дуже багато забрали».
 
Щодо планів на зимовий сезон, то у Бризгіної у змагальному календарі чемпіонат України у приміщенні у Сумах і кілька міжнародних стартів. «Повноцінно готуємося на зиму з прицілом на літо. Хотілося б відібратися на чемпіонат світу і потрапити до складу естафети, але ще невідомо, чи буде їхати команда 4х400. Адже і переліт далекий, і дати дуже пізні, – каже спортсменка. – Якщо взимку я бігаю 400 метрів, то влітку це будуть, звісно, 200. Можливо, 400 теж, але це, м’яко кажучи, не моя дистанція. 200 метрів біжу і насолоджуюсь, а 400 психологічно дещо складно – як би не був готовий, як би не почав, все одно вкінці потрібно терпіти і набігати».
Попередня статтяНаталія Лупу: «У Запоріжжі мала пригадати, що таке 800 метрів»
Наступна статтяВ’ячеслав Тиртишник – про командний чемпіонат України у приміщенні