Обираємо найкращих легкоатлета та легкоатлетку України січня-2016!

210
Федерація легкої атлетики України запрошує вас узяти участь у голосуванні по визначенню найкращих легкоатлета і легкоатлетки України січня 2016-го року.
 
Голосування проводиться серед трьох груп: експертна група (Рада ФЛАУ), представники ЗМІ та вболівальники. Голоси кожної з груп при підведенні підсумків будуть враховуватися як третина усіх голосів. Представники ЗМІ, які не отримали на свою електронну пошту анкети для голосування, можуть отримати їх, якщо надішлють повідомлення про своє бажання на електронну адресу        odanylenko@flau.org.ua
 
Вболівальники можуть проголосувати у мережі Facebook на сторінках ФЛАУ та групи «Легка атлетика України» за наступними посиланнями:
 
 
Голосування триває до 16-00 вівторка, 9 лютого. Нижче ви знайдете перелік претендентів по номінаціям (в алфавітному порядку). 
 
Атлет січня 2016
·           Руслан Дмитренко (ходьба 5000 м): перемога на змаганнях «Різдвяні старти» у Києві з найкращим результатом сезону у світі (18.47,55).
·           Сергій Копанайко (60 м з бар’єрами): перемоги на змаганнях «Різдвяні старти» у Києві (7,80) та на командному чемпіонаті України у Запоріжжі (7,82).
·           Віктор Ястребов (потрійний стрибок): перемоги на змаганнях «Різдвяні старти» у Києві (16.29 – 11-й результат сезону у світі) та на міжнародних змаганнях на призи Ольги Рипакової у Казахстані (16.23).
 
Атлетка січня 2016
·           Анастасія Мохнюк (п’ятиборство): перемога на командному чемпіонаті України у Запоріжжі з найкращим результатом сезону у світі (4745).
·           Наталія Погребняк (60 м): перемога на командному чемпіонаті України у Запоріжжі з 5-м результатом сезону у світі (7,18).
·           Аліна Шух (п’ятиборство): юніорський рекорд України та найкращий результат у світі серед юніорів в історії, встановлені на командному чемпіонаті України у Запоріжжі (4353 очки, загальне друге місце); перемога на юнацькому чемпіонаті України у Запоріжжі у штовханні ядра (15.16).
Попередня статтяУкраїнки на PSD Bank Meeting
Наступна статтяСергій Копанайко та Артем Шаматрин – з нормативами на Портленд!