Ігор Гоцул у Запоріжжі зустрівся зі спортивним активом та керівництвом області

196
Під час робочого візиту до Запорізької області 8 лютого перший заступник Міністра молоді та спорту Ігор Гоцул провів зустріч з в.о. голови Запорізької облдержадміністрації Костянтином Брилем. Основні теми обговорення: збереження басейну, підтримка системи спортивних шкіл, розбудова спортивної інфраструктури, збільшення фінансування спорту області.
 
Ігор Гоцул подякував керівництву області за те, що в цьому році в області абсолютно без втрат збережена спортивна інфраструктура та дитячо-юнацькі спортивні школи, які повністю перейшли на фінансування місцевих бюджетів.
 
Нагальне питання для області, на що звернув увагу Ігор Гоцул, це низький рівень фінансування навчально-учбової роботи спортивних шкіл. Щодо цього начальник Управління Наталія Власова зазначила, що можливе виділення додаткових коштів у розмірі 500 тисяч гривень саме на збільшення фінансування учбової роботи.
 
На сьогодні пріоритетним питанням для Міністерства молоді та спорту України є підготовка спортсменів до Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро. Перший заступник Міністра наголосив на тому, що вся увага наразі має бути прикута до олімпійської збірної. Знову таки Міністерство вдячне органам обласної влади за підтримку олімпійців – уперше в цьому році в обласний бюджет були закладені гроші у розмірі 2 мільйонів гривень на заохочення олімпійців.
 
Також Костянтин Бриль зазначив, що було вирішено питання винагороди олімпійцям 2012 року з місцевого бюджету: 400 тисяч гривень – за золоту медаль, 360 – за срібло та 360 – бронзу.
 
У цей же день перший заступник Міністра Ігор Гоцул зустрівся з представниками спортивної громадськості області. У ході спілкування мова йшла про наболілі проблеми. Зокрема, щодо консолідованого заліку Ігор Гоцул повідомив про проведення консультацій з цього питання, наразі Міністерство збирає всі пропозиції і має на меті якомога швидше прийняти остаточне рішення.
 
На вівторок у Ігоря Гоцула заплановані візити до Запорізької обласної ШВСМ, легкоатлетичного манежу ПАТ «Запоріжсталь» та зустріч з легкоатлетичним активом регіону.