В’ячеслав Тиртишник – про підготовку до літнього сезону і чемпіонат Європи

242
В.о. державного тренера В’ячеслав Тиртишник розповів про підготовку команди до літнього сезону й Олімпійських ігор, заплановані для неї навчально-тренувальні збори та про чемпіонат Європи і ставлення до нього.

 
Про підготовку до літнього сезону. Підготовка до Олімпійських ігор буде дуже серйозною. Зараз до списку елітної провідної групи входять 73 атлети, і він поповнюється з виконанням нових нормативів. Ми намагатимемося повністю забезпечити цим людям комфортні умови для тренувань і відновлення.
 
Так, 28 лютого Богдан Бондаренко їде на збір у ПАР. Згодом до нього приєднається група Сергія Басенка – Христина Стуй і Ольга Земляк. Ще одна група елітних спортсменів у складі приблизно восьми людей з 5 березня починає збір у Португалії. Група на чолі з Ольгою Ляхвою 3 березня їде на Кіпр. І ще для однієї, уже великої групи провідних атлетів запланований збір в Анталії (Туреччина) з 10 до 27 березня. Туди поїдуть й обидві естафети 4х100, і стрибуни, і метальники… Другий ешелон готуватиметься в Україні, здебільшого в Іллічівську й у Мукачевому.
 
Що стосується атлетів, які виступатимуть на чемпіонаті світу у приміщенні, то вони мають повернутися додому 22 березня. Тиждень у них буде на «переключення», а вже з перших чисел квітня заплановані навчально-тренувальні збори у Португалії, на Кіпрі, в Іспанії… Але вони вже не заглиблюватимуться у так звану брудну роботу. Перебуваючи вже на хорошому рівні, вони з нього набиратимуть форму на літній сезон.
 
Про чемпіонат Європи. До чемпіонату Європи ми підходитимемо дуже серйозно. Як і на інших стартах, в Амстердамі будемо ставити медальні цілі. Але багато атлетів там виступатимуть усе ж під навантаженням. До Олімпійських ігор залишатиметься лише місяць, а цього часу вже мало для того, щоб завантажуватися.
 
В Амстердамі виступатимуть майже всі, хто виконає норматив. Винятком можуть бути лише кілька лідерів. Це питання обговорюється, і це нормально, адже головний старт – Олімпійські ігри. Саме вони є показником успіху всього чотириріччя. І за її результатами говоритимуть, наскільки ми сильні.
Попередня статтяСергій Копанайко: «На чемпіонаті світу поборюся як мінімум за півфінал»
Наступна статтяЄлизавета Бризгіна: «Суперники, готуйтеся!»