Наталія Погребняк: «Не їхати в Портленд не передумала»

232
Харків’янка Наталія Погребняк зимовий сезон-2016 сміливо може занести собі в актив. На 60-метрівці встановила особистий рекорд (7,18), декілька разів вибігала з нормативу IAAF на чемпіонат світу в приміщенні, в тому числі і на головному, переможному для неї старті національного сезону – чемпіонаті України (7,24). Але ще місяць тому Наталія говорила, що чемпіонат світу в її плани на сезон не входить.
 
– Не передумали щодо Портленду?
 
– Ні, все залишається як було. Для нас з тренером сезон завершено, поставлені задачі ми виконали, зимою задоволені і йдемо далі, готуємося на літо.
 
– Як взагалі оціните зимовий сезон?
 
– Показувала стабільні, гарні результати. Але я вважаю, що навіть мого особистого рекорду не достатньо, щоб скласти конкуренцію на світовій першості. До того ж вона ще й пізно проходить, і тому вирішили з тренером не зациклюватися на зимі і готуватися до літа.
 
– Які надалі плани?
 
– Зараз 5 березня поїдемо на збори до Португалії, будемо там готуватися. Потім у нас мають бути збори в Туреччині, будемо вже там готувати безпосередньо естафету, прибігуватися одна до одної, відпрацьовувати взаємодію. Думаю, що ми скоріш за все поїдемо ще й на чемпіонат Європи виконувати олімпійський норматив в естафеті. Тому всі плани на літній сезон, на естафету, на Олімпіаду.
 
Фото Павла Маменка
Попередня статтяШеріф Османоглу (Ель-Шеріф): «Завжди приємно повернутися на рідну землю»
Наступна статтяНаталія Строгова: «200 метрів біжу добре в будь-якому стані»