Шеріф Османоглу (Ель-Шеріф): «Завжди приємно повернутися на рідну землю»

378
На чемпіонаті України у приміщенні виступало п’ятеро гостей з закордону – три представники Білорусі і по одному з Грузії та Туреччини.
 
Найбільше в актив собі ці змагання може записати колись український, а віднедавна турецький стрибун потрійним Шеріф Османоглу, більш відомий нашим вболівальникам під прізвищем Ель-Шеріф. Він їхав до Сум з метою встановити новий рекорд Туреччини, і той йому підкорився – 16 м 61 см, а заразом і золота нагорода чемпіонату України.
 
– Важко дався цей рекорд?
 
– Я не скажу, що важко. Найважче було пройти без травм підготовчий період і почати виступи. Виступив, вважаю, на трієчку. Не так, щоб був щасливий, але й не особливо засмучений.Не встиг підготуватися, запізно приїхав. Доріжка має особливі якості, до неї потрібно звикнути, не міг «попасти» в розбіг. А так, легко мені дався цей результат.
 
– Як вам повернення на рідну землю?
 
– За щасливим збігом обставин мені випала нагода виступати на рідній землі. Звичайно, завжди приємно повернутися. Я був у цьому манежі раніш, мені подобаються Суми, подобається Україна. Велике спасибі українській Федерації, новоспеченому старшому тренеру зі стрибків Олександру Вікторовичу Романюку. Бачу, що за два з половиною роки моєї відсутності тут багато що змінилося, рухаються у вірному напрямку. Дуже приємно бачити нашу легку атлетику в такому стані.
 
– Які плани на олімпійський рік?
 
– Думаю, буду готуватися до травня, коли у нас буде клубний чемпіонат Європи, потім – чемпіонат Європи в Амстердамі. Ну і, звісно, Олімпіада. Три основних старти. Можливо, ще десь між ними виступатиму, подивимося.
Попередня статтяМикола Нижник – восьмий за всю історію українського бігу на 3000 метрів у приміщеннях!
Наступна статтяНаталія Погребняк: «Не їхати в Портленд не передумала»