Ольга Аксьонова: «Грантові кошти отримають лише ті територіальні ФЛА, які надіслали свої звіти»

232
Комісія розвитку ФЛАУ представила рейтинг територіальних Федерацій легкої атлетики за підсумками 2015 року.
 
З цим рейтингом ви можете ознайомитися у відповідному розділі офіційного сайту ФЛАУ за ЦИМ посиланням. Прокоментувала рейтинг керівник департаменту розвитку ФЛАУ Ольга Аксьонова:
 
– 2014 року Комісія розвитку ФЛАУ представила індикатори оцінки діяльності територіальних Федерацій легкої атлетики. Тоді дев’ять ФЛА надіслали свої звіти і грантова сума була між ними розділена порівну. У жовтні на лідерському форумі ЄА в Лозанні було представлено оновлену систему рейтингу ЄА. Дещо ми з неї запозичили, і ось що вийшло у підсумку.
 
Ми поділили індикатори оцінки на блоки. Блок управління є умовою в рейтинговій оцінці. Усі бали складаються в діаграми. Ідеальний результат – це коло. Користь такого візуального зображення: відразу видно слабкі та сильні сторони, і відразу стає зрозуміло, що і де треба підтягнути.
 
Нарахування балів здійснювалося виходячи з наших даних, а також даних, які надсилали нам територіальні ФЛА. Цього року нам свої звіти надіслало більше Федерацій, ніж торік – 13. Хто надіслав – молодці, хто не надіслав – також молодці, але грантових грошей не отримає. За підсумками 2015-го року система розподілу грантових коштів буде диференційованою, тобто пропорційна кількості зароблених балів. З кожним роком ми будемо вдосконалювати рейтинг.