17 ветеранських рекордів України та репетиції перед Портлендом та Анконою

247
У Києві в легкоатлетичному манежі міської ШВСМ відбувся зимовий чемпіонат України серед ветеранів.
 
В змаганнях взяли участь 200 спортсменів з 21-го регіону, і вони оновили 17 національних рекордів – 7 у чоловіків та 10 у жінок! Абсолютно найкращий результат за рейтингом WMA показав у стрибках у висоту 36-річний вінничанин Віктор Шаповал – 95,59 очок. Ще декілька тижнів тому Віктор змагався у Сумах на «звичайному» чемпіонаті України у приміщенні, де посів четверте місце (2 м 15 см). А на ветеранських змаганнях йому вдалося поліпшити свій результат – 2.20.
 
Також зауважимо, що для 31-го учасника звітного чемпіонату України ці змагання були контрольним стартом перед поїздкою на чемпіонат Європи серед ветеранів, який з 29 березня по 3 квітня прийматиме Анкона (Італія). Окрім цього, Олександр Лисенко з Київщини готувався тут до свого виступу на чемпіонату світу у приміщенні у Портленді, де він бігтиме 800-метрівку. У Києві у своїй віковій категорії 60+ він був найкращим і на цій дистанції (2.20,21), і на двічі коротшій (1.03,02). За словами Олександра, 400-метрівку він біг задля того, щоб зрепетирувати першу половину забігу, який на нього очікує в Портленді. І показаним часом він залишився задоволений. Додамо, що забіг Лисенка на чемпіонаті світу відбудеться у суботу, 19 березня, о 22:15 за Києвом.
 
З повними результатами зимового чемпіонату України серед ветеранів можна ознайомитися за ЦИМ посиланням. Лише додамо, що командний залік у першій групі виграла команда Києва, у другій – Черкаської області, у третій – Хмельницької.
Попередня статтяОльга Аксьонова: «Грантові кошти отримають лише ті територіальні ФЛА, які надіслали свої звіти»
Наступна статтяЧемпіонат світу-2016 у приміщенні: збірна України, розклад і трансляції