Цюрупинськ перевірив кросменів на витривалість

192
Близько трьохсот атлетів з 20-ти регіонів України взяли участь в чемпіонаті України з кросу, який 24-25 березня відбувся у Цюрупинську.
 
– Змагання пройшли на чудовому рівні, – розповідає провідний тренер штатної команди національної збірної України з легкої атлетики Віктор Сторч. – Відчувалася значна увага з боку влади Херсонської області, самого міста, ФЛА Херсонщини, також суддівська колегія без огріхів виконала свої функції. У другий день змагань під час змагань пройшли дуже яскраві урочистості з нагоди 60-річча місцевого тренера Сергія Мягкова.
 
Окремо потрібно відзначити трасу. Вона була дуже важкою – підйоми, спуски, піщаний грунт. На відміну від інших деяких змагань з кросу, коли атлети змагаються чи на асфальті, чи на гладенькому рельєфі, тут лише підготовлені атлети могли показати результат.
 
Оскільки зараз найкращі українські стаєри готуються до Олімпійських ігор і перебувають на зборах, в Цюрупинську у нас була гарна можливість переглянути найближчий резерв. Серед учасників особливо відзначу Марію Ходаківську з Київщини, яка у молодіжній категорії виграла дві дистанції – 3 км та 5 км. Також дві перемоги на цих же дистанціях у жінок у свій актив записала харків’янка Наталія Батрак. Серед чоловіків заслуговує на увагу перемога досвідченого представника Хмельниччини Олександра Матвійчука (на фото) на дистанції 8 км.
 
З повними результатами змагань можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.