Харківські змагання з марафонського бігу позбавлені статусу Кубку України

241
Виконком Федерації легкої атлетики України електронним голосуванням прийняв рішення скасувати Кубок України з марафонського бігу, який було заплановано провести 9 квітня цього року у Харкові у рамках ІІІ Харківського міжнародного марафону.
 
Це пов’язано з тим, що організатори ІІІ Харківського міжнародного марафону розпорядженням Харківського міського голови змінили маршрут марафонської дистанції, в тому числі перенесли фініш на нову ділянку дороги, в стороні від сертифікованої траси.
 
Організатори ІІІ Харківського міжнародного марафону повідомили ФЛА Харківської області про зміну траси на початку березня. ФЛА Харківської області зверталась до організаторів з проханням розглянути можливість проведення змагань по сертифікованій марафонській трасі, але отримала відповідь, що це неможливо.
 
Федерація легкої атлетики України звернулася до представника АІМС (Міжнародної асоціації марафонів і дистанційного бігу), яким було проведено сертифікацію марафонської та напівмарафонської трас у Харкові, та відправила йому новий маршрут траси. У відповідь було отримано лист з повідомленням, що траса стала коротшою за марафонську дистанцію (42 195 м), що унеможливлює проведення змагань з марафонського бігу, і потребує нових вимірювань.
 
У зв’язку з тим, що ці змагання не є відбірковими для участі у міжнародних змаганнях та відсутністю часу для проведення нових вимірювань траси, було прийняте наступне рішення: якщо ці змагання з бігу на шосе відбудуться, то вони не матимуть статусу Кубку України з марафону і не будуть проводитися під егідою ФЛАУ (Федерація легкої атлетики України викреслює їх з календарного плану своїх заходів). Повідомлення про це рішення також направлене до АІМС, оскільки на даний момент Харківський марафон включено до переліку змагань, на яких можна виконати норматив для участі в Олімпійських іграх.
Попередня статтяЦюрупинськ перевірив кросменів на витривалість
Наступна статтяСумщина запрошує на змагання з кросу, присвячені пам’яті Володимира Куца