Майстер-клас «збірників» для волинських студентів

233
 
Цими днями в Луцьку тренуються декілька легкоатлетів-членів збірної України – бар’єристи Юля Должкова з Дніпропетровська, Олена Колесніченко з Рівного та Данило Даниленко, який віднедавна виступає за Волинську область. Разом з ними й тренери Олена Вегнер й Олена Голуб.
 
Щоб поділитися своїм досвідом, українські збірники влаштували на «Авангарді» своєрідний майстер-клас – провели відкрите тренування для студентів Інституту фізвиховання Східноєвропейського університету імені Лесі Українки. На заняття прийшли й викладачі, які запозичили чимало цікавого у провідних легкоатлетів країни.
 
Олена Колесніченко розповіла прес-службі Федерації легкої атлетики Волинської області, що не вперше проводила подібні майстер-класи – і в рідному Рівному, і у Вінниці, й в інших містах. Крім того, нагода тренуватися у Луцьку – це дуже добра можливість звикнути до стадіону, який у червні прийме відбіркові змагання на Літню Олімпіаду – чемпіонат України. «Я навіть почала уявляти, як виходжу на старт, як біжу в Луцьку», – розповідає Олена.  
 
Юлія Должкова також задоволена спільним тренуванням із студентами: «Мені такого в дитинстві не проводили, всьому навчав тренер. Було дуже цікаво показати свої вміння, все, чого навчилася».
 
Нагадаємо, що з 18 квітня на «Авангарді» розпочнуть тренуватися члени збірної України з легкої атлетики, які виступатимуть у міжнародній матчевій зустрічі збірних U-18 Україна-Білорусь-Туреччина, а у травні до Луцька приїдуть «дорослі» збірники-спринтери.