У Луцьку юні легкоатлети трьох держав виборювали кубок “Тільки разом”

252
Вже через десять днів після того, як на “Аванграді” відгриміла міжнародна легкоатлетична матчева зустріч Україна-Білорусь-Туреччина, Волинська області України), Луцьк зібрав до себе юних спортсменів з чотирьох областей України і двох іноземних держав. Збірні U-18 змагалися на “Авангард”” на міжнародній матчевій зустрічі “ТІЛЬКИ РАЗОМ” (Замостя-Люблін, Брест, Сумська, Донецька, Рівненська).
 
На «Авангарді» їх вітав веселий талісман змагань — ведмедик, і після короткої церемонії відкриття юні легкоатлети зійшлися у двобоях на доріжках і секторах.
 
За декілька видів до закінчення змагань стало зрозуміло, хто посяде перші три місця. Запекла боротьба йшла за 1-2 місця. Волиняни перед естафетами вигравали два очки у сумчан. Відтак саме два заключні види мали розсудити суперників. І обидва забіги впевнено виграли саме гості із півночі України. У дівчачій естафеті 100+200+300+400 метрів другими були волинянки, а третіми — білоруски з Бреста. В юнаків перемогли також Суми, на 2 місці — Рівне, на 3-му — Волинь.
 
Відтак тільки 1 заліковий бал розсудив команди Сумської і Волинської областей.
 
Загальний залік матчевої зустрічі такий:
1. Сумська область — 118 очок.
2. Волинська область — 117 очок.
3. Рівненська область — 91 очко.
4. Волинська — 2 — 74 очка.
5. Брест — 69 очок.
6. Донецька — 32 очка.
7. Замость — 26 очок.
8. Люблін — 25 очок.
 
Міжнародна матчева зустріч “Тільки разом” вдалася, таке починання Федерації легкої атлетики Волинської області варто підтримати — таким було резюме її учасників після оголошення підсумків.
 
Директор Брестської обласної СДЮШОР Василь Лещинський розповів прес-службі ФЛАВО, що не вагаючись відповів на запрошення волинської федерації, а перебування в Луцьку на змаганнях вважає хорошим досвідом для своїх підопічних і приємними спогадами для багатьох білоруських тренерів. «Колись ми часто їздили до Луцьку на змагання, дехто з нас згадував у ці дні, як бігав у вас 800 метрів. Тепер ви маєте сучасну арену і можете наповнити її спортом та друзями», – сказав Лещинський.
 
Перший віце-президент федерації легкої атлетики Сумської області Олексій Сердюченко відразу ж підтримав запрошення Володимира Рудюка приїхати до Луцька. Як виявилося, не дарма, адже сумчани, подолавши далеку дорогу, повертаються додому переможцями. «Саме на такому рівні — рівні контактів між областями — варто розвивати співробітництво в легкій атлетиці. Ви нас запросили на літню зустріч, ми маємо можливість займатися взимку в манежі», – сказав Сердюченко.
 
Президент Федерації легкої атлетики Волинської області Володимир Рудюк має плани зробити матчеву зустріч «Тільки разом» традиційною. «Наша мета — наповнити красень-«Авангард» змаганнями, залучити до спорту якомога більше дітей. Особливо подяка за організацію змагань — партнеру нашої федерації – Фонду Ігоря Палиці “Тільки разом”. Величезна спасибі усім учасникам, які відгукнулися на наше запрошення». Він також відзначив, що для багатьох спортсменів, які 4 травня вийшли на доріжки і в сектори «Авангарду», це були перші серйозні змагання. «Так вони набувають досвід, призвичаюються до умов змагань, атмосфери», – резюмував Рудюк.
 
«Наш фонд завжди підтримує ідеї та наміри, спрямовані на підтримку молоді, здоровий спосіб життя, встановлення зв’язків між державами», – розповів виконавчий директор Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Орест Маховський, – «У сьогоднішніх змаганнях не має переможених, усі спортсмени отримали досвід, перевірили власні сили, а головне — познайомилися із Луцьком, нашою ареною, здружилися і гарно провели час у спортивних баталіях».
 
За матеріалами прес-служби ФЛА Волинської області