Запрошуємо на Ковельський півмарафон!

226
9 травня вулиці Ковеля перетворяться на бігові доріжки. Цього дня о 9.00 стартують учасники головних пробігів 11-го Ковельського пробігу, в рамках якого вдруге у Волинській області відбудеться чемпіонат України з півмарафону.
 
Незмінним організатором пробігу є спортивний клуб «Ковель». Змагання відбуваються за підтримки фонду Ігоря Палиці «Тільки Разом». Титульний спонсор – група компаній «Юкон».
 
Можливість взяти участь у пробігу матиме кожен охочий – організатори про все подбали. Відбуватимуться забіги на різні дистанції, розраховані на окремі вікові категорії та класифікації: дитячі забіги в різних вікових категоріях, головний пробіг (дистанція 7 км) для  учасників віком від 16 років та півмарафон.
 
«На учасників головних пробігів чекають на фініші пам’ятні медалі, участь в розіграші призів і, звичайно, найшвидші отримають фінансові нагороди в сумі 40 тисяч грн! Не зволікайте зміцнювати своє здоров’я та отримати гарний настрій, приходь, пробіжимось разом задля перемоги над лінню!», – наводить слова організатора пробігу Сергій Панасюк прес-служба ФЛА Волинської області.
 
Секретаріат  пробігу  працюватиме  з 5 до 9 травня в Палаці учнівської молоді.
 
Деталі – на сайті http://kovelsport.com.ua
 
 
 
Регламент пробігів: http://kovelsport.com.ua/main/67-reglamen-ofcyniy.html
 
 
Картка учасника:
 
 
Також пропонуємо вам переглянути відеоролик, присвячений минулорічному Ковельському півмарафону: