Євген Глива переміг в Австрії

359
Українець Євген Глива став переможцем міжнародного забігу Wings For Life World Run, який 8 травня приймала Австрія.

 

Аматори та професіонали з усього світу бігли, щоб привернути увагу і залучити кошти для досліджень спинного мозку. Через 30 хвилин після старту спортсменів за ними вирушили автомобілі-кетчери, які були «Мобільною фінішною смугою», що відлічує кілометри, які пробігли учасники. Серед знаменитих водіїв автомобілів-кетчерів були легенда мотокросу Ріккі Джонсон і екс-пілоти «Формули-1» Девід Култхард і Макс Ферстаппен.

 
Українець Євген Глива став першим у Wings For Life World Run – Австрія, подолавши 68 км і залишивши позаду 11 774 учасників австрійського забігу.
 
«Було дуже спечно. пробіг менше, ніж минулого разу. Хоча є невелика радість – цього року виграв в Австрії», – сказав після фінішу Євген Глива.
 
Глобальним переможцем Wings For Life World Run по всьому світу цього року став італієць Джорджіо Калькатерра, який подолав 88,44 км за 5,5 годин і встановив новий рекорд забігу. А серед жінок найкращою була японка Каорі Йошида, яка також встановила рекорд – 65,71 км. Обоє ультрамарафонців бігли у своїх рідних країнах.
 
 
Більше про забіг читайте ТУТ.
За матеріалами Red Bull Ukraine