Володимиру Голубничому – 80!

224
Сьогодні, 2 червня, святкує свій 80-ий день народження один з найвидатніших легкоатлетів в історії Володимир Степанович Голубничий!
 
З п’яти Олімпійських ігор, в яких Володимир Голубничий брав участь, він привіз чотири нагороди – «золото» Риму-60 та Мехіко-68, «срібло» Мюнхену-72 та «бронзу» Токіо-64. Окрім того, на рахунку нашого славетного скорохода – повний комплект медалей чемпіонатів Європи, а також два світових рекорди у ходьбі на 20 км. За ці здобутки його включено до Залу Слави ІААФ!
 
Цими днями до офісу Федерації легкої атлетики України з усіх куточків планети надходить величезна кількість поздоровлень на ім’я Володимира Степановича. До побажань щастя, здоров’я та благополуччя приєднується і вся легкоатлетична спільнота України. А зовсім скоро привітати Володимира Голубничого зможуть особисто усі шанувальники його таланту. 10-11 червня у рідному місті ювіляра, Сумах, відбудеться низка святкових заходів на його честь, вінцем яких стане чемпіонат України зі спортивної ходьби на 20 км. Сумчани запрошують усіх шанувальників легкої атлетики та таланту Володимира Степановича на це дійство!
Попередня статтяРуслана Цихоцька: «Дуже хочу піднятися в Ріо на п`єдестал»
Наступна статтяУ Бахмуті змагалися за програмою «Дитяча легка атлетика ІААF»