ФЛАУ й «МЕГАБАНК» підписали Меморандум про співробітництво

224
7 червня партнерів Федерації легкої атлетики України побільшало!
 
Генеральний секретар ФЛАУ Михайло Медведь та заступник голови правління “МЕГАБАНКУ” Петро Лашин підписали Меморандум про співробітництво, згідно з яким відтепер “МЕГАБАНК” є офіційним партнером ФЛАУ. “МЕГАБАНК” надаватиме ФЛАУ банківські послуги на спеціальних умовах, також найближчим часом обидві сторони домовилися про ініціювання нових спільних проектів, направлених на розвиток легкої атлетики в Україні.
 
Довідка:
ПАТ “МЕГАБАНК” діє на ринку банківських послуг з 1990 року. До складу акціонерів ПАТ “МЕГАБАНК” входять Європейський банк реконструкції та розвитку (EBRD), Німецький банк розвитку KfW та Міжнародна Фінансова Корпорація (IFC).
На сьогодні регіональна мережа “МЕГАБАНКУ” нараховує 177 підрозділів у 19 регіонах України. “МЕГАБАНК” надає повний спектр класичних банківських послуг, якими користується 581 тис. клієнтів, у тому числі 158 тис. отримувачів пенсії та інших видів соціальних виплат.
ПАТ “МЕГАБАНК” активно співпрацює з міжнародними фінансовими організаціями. На сьогоднішній день банк реалізує 15 міжнародних довгострокових програм в межах укладених угод з 12 інвесторами на еквівалент 204 млн. доларів США.