Монтрей: відмінний старт Семенової і повторення рекорду Європи Віко

265
7 червня французьке місто Монтрей приймало міжнародні легкоатлетичні змагання. Відмінно на них виступила Наталія Семенова.
 
Наталія у секторі для метання диска показала результат, який увійшов до десятки найкращих за всю її кар’єру. До останньої спроби Семенова йшла третьою. У її активі уже були три спроби за 60 метрів. Але у заключній вона ще додала і обійшла одну з фавориток турніру, француженку Меліну Робер Мішо – 62,93 м. Поза конкуренцією того дня була лише колумбійка Яімі Перес (67,91 м).
 
Тамара Твердоступ у якості пейсмейкера привела до перемоги з бігу на 5000 метрів ефіопку Готітон Гебресласе (15.08,74 хв).
 
Француз Джиммі Віко повторив рекорд Європи з бігу на 100 метрів, який належав йому і португальцю Френсісу Обіквелу – 9,86 с. До того ж він скинув п’ять сотих з найкращого результату сезону у світі і очолив топ-лист.
 
Відзначимо також друге місце з метання молота екс-українки Анни Скидан, яка зараз представляє Азербайджан (73,78 м). Перемогла тут рекордсменка світу полька Аніта Влодарчик (76,61 м).