ФЛАУ і МАУ підписали Меморандум про взаємодію та співпрацю

211
Федерація легкої атлетики України відтепер має нового офіційного партнера – Міжнародні Авіалінії України. Меморандум про взаємодію та співпрацю 14 червня підписали президент ФЛАУ Ігор Гоцул і віце-президент з комерції МАУ Сергій Фоменко.

 

«Ми і раніше працювали з МАУ. Нам часто йшли на зустріч, допомагали. МАУ – українська авіакомпанія, ми – українці. Ми хочемо і прагнемо працювати разом. І дуже раді, що відтепер стали офіційними партнерами», – зазначив Ігор Гоцул.

 
Досить символічно, що підписання Меморандуму відбулося на головній спортивній арені країни – НСК «Олімпійський». Сергій Фоменко не приховував інтересу до легкої атлетики. Разом з Ігорем Гоцулом і генеральним секретарем ФЛАУ Михайлом Медведем вони, зокрема, обговорили можливість повернення в Україну міжнародних змагань. Нові напрямки польотів, які вже відкрила МАУ і які лише плануються, можуть суттєво посприяти у втіленні цих задумів у життя.
 
«Наша співпраця має стати вигідною для обох сторін, – продовжує Ігор Євгенович. – Ми повинні працювати паралельно. Приміром, якщо МАУ планує відкривати нові напрямки з якогось з українських міст, ми, у свою чергу, могли б починати більш активно працювати над розвитком спортивної інфраструктури саме там».
 
«Ми хочемо допомогти зробити легку атлетику модною і популярною, повернути до неї інтерес. Хочемо, щоб міжнародні змагання проводилися в Україні. Зараз дуже багато говориться про складну ситуацію у нашій країні. І спортсмени чи не єдині, хто несе у новинах позитив. Саме завдяки їм, їхнім перемогам увесь світ бачить, що ми продовжуємо жити, що у нас є настільки сильні атлети, що до нас можна і потрібно їхати. Тому спортсмени потрібні всім нам, – каже Сергій Фоменко. – Ми возимо спортсменів, вони ж піднімають прапор нашої країни у різних куточках земної кулі. І чим краще ми їх довеземо, тим успішніше вони виступлять. Тож змагайтеся, перемагайте, проводьте турніри у нас, а ми всіляко вам у цьому сприятимемо».