Склад збірної України для участі в юнацькому чемпіонаті Європи-2016 з легкої атлетики

31
Виконком ФЛАУ затвердив склад збірної України, яка 14-17 липня в Тбілісі (Грузія) візьме участь в юнацькому чемпіонаті Європи з легкої атлетики.
 
До української делегації увійшло 45 спортсменів (24 юнаки та 21 дівчина) та 13 офіційних осіб.
 
 
ЮНАКИ
Атлет
вид
регіон
 Макух Василь
 100 м, естафета 100+200+300+400 м
 Тернопільська обл.
 Савенко Олександр
 100 м, 200 м, естафета 100+200+300+400 м
 Черкаська обл.
 Паславський Василь
 200 м, естафета 100+200+300+400 м
 Львівська обл.
 Демченко Ярослав
 400 м, естафета 100+200+300+400 м
 Сумська обл.
 Сірий Микола
 800 м
 Рівненська обл.
 Палій Максим
 1500 м
 м. Київ
 Колодистий Андрій
 1500 м
 Рівненська обл.
 Овчаренко Олексій
 110 м з/б
 Харківська обл.
 Кащенко Даніїл
 110 м з/б
 Дніпропетровська обл.
 Білий Павло
 2000 м з/п
 Рівненська обл.
 Вижиган Богдан
 2000 м з/п
 Миколаївська обл.
 Кононенко Віктор
 Ходьба 10000 м
 Харківська обл.
 Синдюк Андрій
 Ходьба 10000 м
 Волинська обл.
 Нікітін Дмитро
 Висота
 Житомирська обл.
 Мокряк Антон
 Висота
 Кіровоградська обл.
 Шевцов Тарас
 Жердина
 Харківська обл.
 Бортников Артур
 Жердина
 Дніпропетровська обл.
 Копитько Антон
 Довжина
 Дніпропетровська обл.
 Малишенко Артур
 Потрійний
 Дніпропетровська обл.
 Авраменко Андрій
 Потрійний
 м. Київ
 Журба Вадим
 Диск
 Чернігівська обл.
 Гаврилюк Михайло
 Молот
 Івано-Франківська обл.
 Омельченко Євген
 Молот
 Дніпропетровська обл.
Лепель Олексій
 Спис
 Київська обл.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ДІВЧАТА
Атлет
вид
регіон
 Ратнікова Вікторія
 100 м, 200 м, естафета 100+200+300+400 м
 Одеська обл.
 Марчак Ірина
 200 м, естафета 100+200+300+400 м
 Львівська обл.
 Вдовиченко Дарина
 400 м, естафета 100+200+300+400 м
 Харківська обл.
 Кайсен Тетяна
 400 м, естафета 100+200+300+400 м
 Дніпропетровська обл.
 Дерев’янко Наталія
 800 м
 Запорізька обл.
 Ковба Вікторія
 800 м
 Рівненська обл.
 Осокіна Анастасія
 100 м з/б
 Дніпропетровська обл.
 Безшийко Тетяна
 400 м з/б
 Черкаська обл.
 Кудій Анна
 400 м з/б
 Черкаська обл.
 Вижиган Ірина
 2000 м з/п
 Миколаївська обл.
 Палінкаш Тетяна
 2000 м з/п
 Хмельницька обл.
 Полтавець Олександра
 Висота
 Полтавська обл.
 Матвійок Анастасія
 Висота
 Львівська обл.
 Колотій Анастасія
 Довжина
 Хмельницька обл.
 Левченко Олександра
 Потрійний
 м. Київ
 Адамчук Марія
 Потрійний
 Дніпропетровська обл.
 Кравченко Тетяна
 Ядро
 Київська обл.
 Хопяк Ганна
 Ядро
 Харківська обл.
 Гаркуша Дар’я
 Диск
 Дніпропетровська обл.
 Зарицька Олександра
 Спис
 Київська обл.
 Шух Аліна
 Багатоборство, спис
 Київська обл.
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ОФІЦІЙНІ ОСОБИ
 Романюк Олександр
 в.о. головного тренера (стрибки)
 Ромащук Христина
 начальник команди (спринт)
 Хабіна Анна
 лікар
 Пронін Владислав
 масажист
 Шух Майя
 тренер
 Маланюк Ярослав
 тренер
 Шевцов Віктор
 тренер
 Юнак Людмила
 тренер
 Сендецький Юрій
 тренер
 Бондаренко В’ячеслав
 тренер
 Римко В’ячеслав
 тренер
 Дітлашок Валерій
 тренер
 Бугайов Анатолій
 президент ФЛА Миколаївської обл. (за рахунок організації, яка відряджає)