Склад збірної України для участі в юніорському чемпіонаті світу-2016 з легкої атлетики

56
Виконком ФЛАУ затвердив склад збірної України, яка 19-24 липня в Бидгощі (Польща) візьме участь в юніорському чемпіонаті світу з легкої атлетики.
 
До української делегації увійшло 34 спортсмена (16 хлопців та 18 дівчат) та 16 офіційних осіб.
 
 
ЮНІОРИ
Атлет
вид
регіон
 Соколов Олександр
 100 м
 Миколаївська обл.
 Аліксійчук Андрій
 800 м, 1500 м
 Донецька обл.
 Грабовський Антон
 1500 м
 Рівненська обл.
 Забуженко Едуард
 Ходьба 10000 м
 Київська обл.
 Жолоб Олександр
 Ходьба 10000 м
 Київська обл.
 Баранніков Олександр
 Висота
 Житомирська обл.
 Кузьмінов Роман
 Висота
 Донецька обл.
 Малихін Владислав
 Жердина
 Київська обл.
 Безніс Павло
 Потрійний
 Харківська обл.
 Малосілов Олександр
 Потрійний
 Донецька обл.
 Карюк Іван
 Ядро
 Тернопільська обл.
 Валітов Руслан
 Диск
 Дніпропетровська обл.
 Поваляшко Іван
 Диск
 Сумська обл.
 Піскунов Гліб
 Молот
 Херсонська обл.
 Козубський Олександр
 Спис
 Рівненська обл.
 Міщенко Захар
 Спис
 м. Київ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ДІВЧАТА
Атлет
вид
регіон
 Качур Яна
 100 м, 4х400 м
 Кіровоградська обл.
 Коба Джойс
 400 м, 4х400 м
 Вінницька обл.
 Аврамчук Іванна
 400 м, 4х400 м
 Київська обл.
 Бризгіна Анастасія
 4х400 м
 Запорізька обл.
 Пироженко Наталія
 800 м
 Донецька обл.
 Маляренко Олена
 100 м з/б
 Харківська обл.
 Хабіна Яна
 400 м з/б
 м. Київ
 Ставнича Дар’я
 400 м з/б, 4х400 м
 Дніпропетровська обл.
 Поворознюк Крістіна
 Ходьба 10000 м
 Тернопільська обл.
 Балим Юлія
 Ходьба 10000 м
 Сумська обл.
 Левченко Юлія
 Висота
 м. Київ
 Клінцова Лілія
 Висота
 Харківська обл.
 Сіней Марина
 Потрійний
 Дніпропетровська обл.
 Байрак Юлія
 Диск
 Дніпропетровська обл.
 Дунаєвська Анна
 Диск
 Харківська обл.
 Голда Вікторія
 Молот
 Київська обл.
 Сахно Вікторія
 Молот
 Київська обл.
 Іванова Анастасія
 Спис
 Дніпропетровська обл.
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ОФІЦІЙНІ ОСОБИ
 Комаров Андрій
 керівник делегації
 Каратєєв Андрій
 старший тренер
 Бордюг Олексій
 лікар
 Лихошерстов Дмитро
 масажист
 Прошин Володимир
 тренер
 Грабовська Діна
 тренер
 Пустовойт Ірина
 тренер
 Лонський Ігор
 тренер
 Черняєв Олександр
 тренер
 Курочка Алла
 тренер
 Піскунов Едуард
 тренер
 Гурневич Микола
 тренер
 Ярощук Василь
 тренер
 Мірошниченко Олена
 тренер
 Рудюк Володимир
 президент ФЛА Волинської обл. (за рахунок організації, яка відряджає)
 Конкевич Юрій
 прес-аташе (за рахунок організації, яка відряджає)