На Івано-Франківщині дітей залучають до легкої атлетики в позашкільних таборах

223
4 липня вдруге цього літа в позашкільному оздоровчому таборі «Лімниця», що розташований в с. Вістова Івано-Франківської області, відбулись «Малі олімпійські ігри» за програмою ІААФ «Дитяча легка атлетика» для дітей, котрі відпочивають в другій табірній зміні.
 
Організатори заходу – Федерація легкої атлетики Івано-Франківської області спільно з івано-франківським міським центром «Спорт для всіх» другий рік поспіль проводять дитячі змагання з легкої атлетики у кожній зміні впродовж усього терміну літніх канікул.
 
Слід зауважити, що серед дітей, котрі прибули на відпочинок, є неабияка кількість талановитих, в першу чергу добре координованих, і перспективних юнаків та дівчат, котрим організатори рекомендували з 1 вересня відвідати секції саме на відділенні легкої атлетики за місцем проживання.
 
В змаганнях взяло участь 8 команд, котрі змагались у шести різноманітних естафетах. За підсумками загальнокомандної боротьби перемогу здобула команда «Патріоти», друге місце – у команди «Козаки», третє вибороли «Чемпіони».
 
Діти були нагороджені медалями, грамотами та футболками від організаторів змагань.