Амстердам-2016: розклад виступу українців (день 1, ранкова сесія)

21
6 липня в Амстердамі стартує чемпіонат Європи з легко атлетики. Пропонуємо вашій увазі розклад виступів українців у ранковій частині програми першого дня змагань.
 
Час
Дисципліна
Стадія змагань
Формула виходу до наступного кола
Українці
11:45
Метання молота, жінки
Кваліфікація, група А
70,00 м або 12 найкращих за результатом
Альона Шамотіна
12:00
Стрибки у висоту, жінки
Кваліфікація, група А
1,92 м або 12 найкращих за результатом
Юлія Чумаченко, Оксана Окунєва
12:00
Стрибки у висоту, жінки
Кваліфікація, група В
1,92 м або 12 найкращих за результатом
Ірина Геращенко
12:08
100 м (десятиборство)
Забіг 4
 
Олексій Касьянов
12:40
100 м з бар’єрами
Забіги (1)
2 перші атлетки з кожного забігу + 5 за часом
Олена Яновська
12:45
Стрибки у довжину (десятиборство)
Група В
 
Олексій Касьянов
12:52
100 м з бар’єрами
Забіги (3)
2 перші атлетки з кожного забігу + 5 за часом
Анна Плотіцина
13:00
Метання диска, жінки
Кваліфікація, група А
58,00 м або 12 найкращих за результатом
Ольга Абрамчук
13:16
200 м, жінки
Кваліфікаційні забіги (забіг 2)
3 перші з кожного забігу + 4 за часом
Єлизавета Бризгіна
13:20
Метання молота, жінки
Кваліфікація, група В
70,00 м або 12 найкращих за результатом
Ірина Новожилова
13:22
200 м, жінки
Кваліфікаційні забіги (забіг 3)
3 перші з кожного забігу + 4 за часом
Марія Рємєнь
13:46
100 м, чоловіки
Кваліфікаційні забіги (забіг 2)
3 перші з кожного забігу + 4 за часом
Володимир Супрун
13:52
100 м, чоловіки
Кваліфікаційні забіги (забіг 3)
3 перші з кожного забігу + 4 за часом
Віталій Корж
13:58
100 м, чоловіки
Кваліфікаційні забіги (забіг 4)
3 перші з кожного забігу + 4 за часом
Еміль Ібрагімов
14:10
Стрибки у довжину 
Кваліфікація, група А
8,00 м або 12 найкращих за результатом
Тарас Неледва
14:10
Стрибки у довжину 
Кваліфікація, група В
8,00 м або 12 найкращих за результатом
Віктор Кузнєцов, Сергій Никифоров
14:15
Метання диска, жінки
Кваліфікація, група В
58,00 м або 12 найкращих за результатом
Наталія Семенова
14:25
Штовхання ядра (десятиборство)
Група В
 
Олексій Касьянов
14:35
400 м, чоловіки
Кваліфікаційні забіги  (забіг 1)
4 перші з кожного забігу + 3 за часом
Віталій Бутрим
14:41
400 м, чоловіки
Кваліфікаційні забіги  (забіг 2)
4 перші з кожного забігу + 3 за часом
Євген Гуцол
14:47
400 м, чоловіки
Кваліфікаційні забіги  (забіг 1)
4 перші з кожного забігу + 3 за часом
Данило Даниленко