Андрій Проценко і Дмитро Яковенко – про кваліфікацію зі стрибків у висоту

278
Кваліфікація зі стрибків у висоту на чемпіонаті Європи-2016 з легкої атлетики завершилася виходом в основне коло змагань Андрія Проценка. Він з третьої спроби подолав 2,23 м, після чого з другої йому підкорилися і необхідні 2,25.

 

Після змагань Андрій Проценко і Дмитро Яковенко поспілкувалися з журналістом Костянтином Клименком.

 
«Тренування з підводками пішли не так, як планували. Форма то поліпшується, то погіршується. На початку сезону 2,20 стрибав на рази – перед чемпіонатом України не вище 2,10. І так упродовж сезону, – розповідає Дмитро Яковенко. – Ми з тренером вирішили, що після чемпіонату Європи у мене будуть два тижні посилених тренувань, а вже потім поступово будемо підводити форму до Олімпійських ігор».
 
«У кваліфікації було непросто. Сподіваюсь, завтра буде краще. На чемпіонаті України почав боліти ахілл. Я його лікував, але повністю ще не вилікував. Після змагань у Бердичеві взагалі не міг бігати. Сьогодні відразу після стрибка відчував біль, а потім він проходив. Подивимося, як буде у фіналі, – каже Андрій Проценко. – На 2,23 я зібрався, «попав», а от решта стрибків були змазані. Цього сезону поки що ніяк не можу зібрати стрибок».
Попередня статтяЧемпіонат Європи-2016: емоційні естафети і роковий стрибок Анни Касьянової
Наступна статтяНаталія Прищепа виграла чемпіонат Європи